Home Facebook LinkedIn

Mistr/ová

Datum vložení:4. 1. 2018 ID:630Region:HořiceKvalifikace:ÚSO technického směru

Chcete pracovat v Hořicích? Uplatnit své znalosti a zkušenosti v českém výrobním podniku? Pak hledáme právě vás. Pro našeho klienta hledáme pracovníka na pozici mistr/-ová strojírenské výroby.

Co vás čeká?

  • zajímavou a různorodou práci v jednosměnném provozu v zakázkové zámečnické výrobě na HPP
  • řízení a organizace práce 12-ti členného týmu
  • práci s informačním systémem Helios
  • jednosměnný provoz

Co požadujeme?

  • ÚSO technického směru, nejlépe strojírenský obor
  • praxe a zkušenost s vedením kolektivu výhodou
  • nutná orientace ve výkresové dokumentaci a práce s PC
  • znalost AJ, popř. NJ výhodou
  • spolehlivost, odpovědnost, pečlivost podmínkou
  • vhodné i pro absolventy

Co nabízíme?

  • mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi, minimálně od 20000 Kč/měs.
  • smlouva na půl roku. Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • nástup možný dohodou.
  • mobilní telefon, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny.

V případě zájmu o tuto pozici neváhejte a zašlete Váš životopis na mail probostova@pracelehce.cz.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. *