Úvod Facebook LinkedIn

Obsluha zařízení kotelny-topič

Datum vložení:9. 10. 2017 ID:590

Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní firmě?

Hledáme pracovníky do Středočeského kraje na pozici Obsluha zařízení kotelny-topič

Co vás čeká:

dle pokynů směnového mistra zajistit veškerý technologický proces kotelny

vést předepsanou provozní dokumentaci a záznamy

vyhodnocování technologických parametrů

spolupráce při kontrolách a revizích

Co požadujeme?

nutná praxe v oboru

výhodou platný topičský průkaz kategorie 3

spolehlivost, odpovědnost, samostatnost

dobrý zdravotní stav

Co nabízíme

Vyšší finanční ohodnocení: 25 000-28 000 včetně příspěvků

12 hod směny (krátký, dlouhý týden)

37,5 hod týdně

příspěvek na ubytování, další benefity

V případě zájmu o tuto pozici neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 703 388 074 nebo +420 732 862 434

Případně mailem: neoralova@pracelehce.cz, p.oswaldova@pracelehce.cz

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. *