Home Facebook LinkedIn

PRACOVNÍK/ICE TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY-TECHNOLOG/-ŽKA

Datum vložení:4. 1. 2018 ID:632Region:HořiceMzda:od 25 000 Kč

Máte znalosti programů AutoCad-Inventor nebo Solid edge? Výborně se orientujete v technických výkresech? Chcete zajímavou a různorodou páci v české výrobní společnosti?

Pak hledáme právě vás. Pro našeho klienta se sídlem v Hořicích hledáme pracovníka na pozici Technolog/-žka

Co vás čeká?

  • tvorba technologické a výrobní dokumentace
  • práce s informačním systémem Helios
  • komunikace a spolupráce s dalšími úseky (odd. výroby, obchodu a dalších)
  • tvorba cenových nabídek
  • komunikace se zahraničními partnery při řešení technických problémů

Co požadujeme?

  • SŠ popř. VŠ vzdělání technického směru
  • znalost programů AutoCAD-Inventor, popř. Solid edge
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • velmi dobrá schopnost čtení a tvorby technických výkresů a dokumentace
  • komunikační dovednosti, odpovědnost, flexibilita, schopnost týmové spolupráce
  • zkušenosti a praxe na obdobné pozici vítána
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou

Co nabízíme?

  • Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednostem a praxi, minimálně od 25 000 Kč
  • Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců - po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný dohodou

V případě zájmu o tuto pozici neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 703 388 074 nebo +420 732 862 434, případně e-mailem: neoralova@pracelehce.cz, p.oswaldova@pracelehce.cz

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. *