Home Facebook LinkedIn

soustružník

Datum vložení:5. 1. 2018 ID:633Region:Náchod

Soustružení je Vaše parketa? Nemáte rádi rutinní práci a naopak máte rádi dobré finanční ohodnocení a férový přístup ze strany zaměstnavatele? Dál už práci nehledejte, protože tato nabídka je určená právě Vám. Do zavedené společnosti s dlouholetou tradicí sídlící v okrese Náchod hledáme šikovné Soustružníky

Co vás čeká?

  • seřizování a obsluha např. konvenčního soustruhu typu SU 63
  • soustružení, vrtání, vyvrtávání, vystružování
  • řezání všech druhů závitů
  • obrábění vnějších povrchů a děr včetně kuželových, kulových a jiných tvarů
  • upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
  • seřízení stroje na požadovanou toleranci
  • kontrola nástrojů
  • kontrola výrobků použitím měřících přístrojů

Co požadujeme?

  • vyučení v oboru obráběč kovů / maturita v oboru strojírenství anebo adekvátní praxe
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost měření (setiny a tisíciny milimetru)
  • samostatnost

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu odpovídající Vašim zkušenostem
  • jistota zaměstnání – máme více než 130 letou tradici
  • práci v české firmě s 1 majitelem – víte, pro koho pracujete
  • třísměnný nebo dvousměnný provoz (podle pracoviště)
  • 25 dnů dovolené
  • stravování v závodní jídelně s obědy od 27 Kč
  • bonus za docházku 3 % z hrubé mzdy
  • bonus za kvalitu až 6 % z hrubé mzdy
  • příspěvek na penzijní připojištění až 800 Kč
  • nadstandardní příplatky ke mzdě – odpolední směna 16 Kč, noční směna 32 Kč, práce přesčas 25 %, práce v sobotu a v neděli 50 %
  • další zajímavé benefity, z kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce – sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího)
Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete Váš životopis na mail kuldova@pracelehce.cz nebo volejte 732 862 434.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. *