Home Facebook LinkedIn

SPECIALISTA/TKA PRODEJE

Datum vložení:4. 1. 2018 ID:631Region:HořiceMzda:od 25 000 Kč

Orientujete se v obchodní činnosti a znáte základní principy marketingu? Chcete aktivně využívat svou znalost německého jazyka?

Pro našeho klienta, českou výrobní společnost se sídlem v Hořicích hledáme Specialistu prodeje.

Co vás čeká?

  • průzkum trhu, analýza vývojových trendů, prodej výrobků a služeb
  • jednání se zahraničními zákazníky, dojednávání cen a platebních podmínek
  • vedení agendy spojené s přijetím objednávky v informačním systému Helios
  • zpracovávání harmonogramu odbytu výrobků s ohledem na kapacitní možnosti společnosti

Co požadujeme?

  • vzdělání střední s maturitní zkouškou v oboru ekonomika a podnikání, popř. v technickém oboru.
  • dobrá znalost práce na PC
  • komunikační dovednosti, odpovědnost flexibilita, schopnost týmové práce
  • dobrá znalost německého jazyka, anglický jazyk výhodou
  • orientace v obchodní činnosti a v základních principech marketingu

Co nabízíme?

  • mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi, minimálně od 25 000 Kč.
  • pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců-po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný dohodou.

V případě zájmu o tuto pozici neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 703 388 074 nebo +420 732 862 434, případně e-mailem: neoralova@pracelehce.cz, p.oswaldova@pracelehce.cz

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. *