Home Facebook LinkedIn

Mzdový/á účetní

Datum:8. 4. 2022 ID:833Region:NáchodObor:účetnictví

Do našeho týmu hledáme šikovnou samostatnou účetní, jako zástup za mateřskou dovolenou.

Náplň práce:

· zpracování mezd pro 130-170 zaměstnanců v ekonomickém softwaru Target 2100

· komunikace s orgány státní správy (ČSSZ, ZP, FÚ) a příslušnými institucemi (např. exekutory)

· fakturace

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického zaměření)

· praktické zkušenosti s vedením kompletní mzdové agendy výhodou

· pokročilá znalost MS Office (především Excel, Word)

· spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

· pružnou pracovní dobu, délku pracovní doby 40 hodin týdně,

· 25 dní dovolené

· práce v příjemném kolektivu

· mzda dle zkušeností a praxe

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Markéta Havlová

E-mail: info@pracelehce.cz

Tel.: 734 504 006

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. *